Як створити Всесвіт із 92 хімічних елементів

  • Автор: Едріан Дінгл
  • Видавництво: КМ-БУКС
  • Рік видання: 2019
  • Мова видання: Українська мова
  • Кількість сторінок: 96

Анотація

Змістовні статті, просте викладення тексту, безліч чудових ілюстрацій, на яких усе детально показано, дозволяють легко засвоїти матеріал.

Багато інформації подано у вигляді схем, порівняльних таблиць, графіків, діаграм. Із книжки можна дізнатись багато цікавого про мінерали, живу природу, їжу і ще цілу низку речей. Розглянуто склад мила, бензину, сірників, металевих монет; розповідається, наприклад, що таке телевізор з хімічної точки зору, чому феєрверк виходить кольоровим, чому ртуть рідка. У деяких розділах пропонується зробити дослід. Можна самотужки виготовити електромагніт, гоночну машину, настільний вулкан. Книжка написана з гумором, в ній повно дотепних рецептів. Один із рецептів розповідає, як власноруч зробити людину.

Ця книжка призначена не лише для дітей 8–12 років, але й батьків, чиї діти ще у віці «чомучок».

Особливості книжки "Як створити Всесвіт із 92 хімічних елементів":

• На звороті суперобкладинки періодична таблиця елементів

Про видавництво «КМ-БУКС»

«Видавнича група КМ-Букс» — універсальне видавництво, яке щомісяця друкує десятки найменувань книг, 90% з яких виходять українською мовою. У видавничому портфоліо книги художньої, науково-популярної та дитячої літератури як всесвітньо відомих письменників, так і книги сучасних українських авторів.
Обкладинка: Як створити Всесвіт із 92 хімічних елементів