Читацький MINT-проєкт #3. Супергерої рятують планету
Термін “екологія” ввів у загальний вжиток німецький біолог Ернст Геккель ще понад 150 років тому. Екологія — це наука про довкілля, вона вивчає взаємодію між організмами та навколишнім середовищем.
Щорічно 22 квітня відзначається Міжнародний День Землі - свято, що ознаменувало початок сучасного екологічного руху. Мета цього дня - звернути увагу на проблеми навколишнього середовища. А почалось все в далекому 1969 році. Сенатор США Гейлорд Нельсон закликав до створення дня, який приверне увагу суспільства до екологічних проблем. Свого часу Нельсон сам став свідком великого розливу нафти, зібрав групу з студентів і організував першу екологічну демонстрацію.
Книги про екологію показують дітям красу навколишнього світу. Вони розповідають про те, чого робити не варто, відповідаючи на питання “чому?”, пояснюють, що кожна наша необережна дія чи несвідоме ставлення до природних ресурсів можуть завдати непоправної шкоди навколишньому середовищу.
Сьогодні разом з екобібілотекаркою Іриною Пігурою читаємо:
А також досліджуватимемо різні види паперу та поміркуємо, як врятувати льодяники від танення разом із біотехнологом Оленою Сироїд:
Книги та наукові досліди про екологію показують дітям красу навколишнього світу. Вони розповідають про те, чого робити не варто, відповідаючи на питання “чому?”, пояснюють, що кожна наша необережна дія чи несвідоме ставлення до природних ресурсів можуть завдати непоправної шкоди навколишньому середовищу.
Але важливо не тільки читати дитині книги по екології, а й самому розповідати про її важливість для нас, і передусім - показувати власним прикладом та відкрито демонструвати, як звичайний житель міста, селища чи села взаємодіє з довкіллям і які наслідки це має.